Aktualizace programů

Aktualizace programů

Aktualizace

Aktualizace našeho programového vybavení probíhá ročním předplatným. Jedná se o cenově výhodné roční předplatné pro stahování aktualizací našich programů přes internet. Navíc zdarma získáte v tomto období i hotline poradenství! V dnešním období častých legislativních změn představuje cestu, jak se co nejrychleji dostat k novým verzím programů. Za příplatek je možné i zaslání aktualizací poštou. Více informací zde.

Rozšíření

Programové vybavení lze často rozšířit - např. o multiverzi či síťovou verzi. Ceny rozšíření najdete zde.

 

Akce aktualizace programů ZDARMA

Spokojeným uživatelům MRP produktů je umožněno využívat následující nabídky:
  • Jestliže s požadavkem na aktualizaci zašlete zároveň závaznou objednávku od jiné fyzické či právnické osoby (která dosud neužívala žádný MRP software) na nové licence MRP účetních programů v hodnotě přesahující 1.500,-Kč bez DPH, můžete obdržet aktualizaci na 1 program (z Univerzálního účetního systému nebo Vizuálního účetního systému nebo z modulových sestav účetního systému MRP-K/S) zdarma.

  • Jestliže s požadavkem na aktualizaci účetního systému MRP-K/S zašlete zároveň závaznou objednávku od jiné osoby (která dosud neužívala žádný MRP software) na novou licenci MRP-K/S komplet, můžete obdržet aktualizaci MRP-K/S komplet zdarma. Aktualizace zdarma se nevztahuje na případné další licence klientských stanic.