Daňové optimalizace, Daňové přiznání, Daňová kontrola

Daňové optimalizace - Daňové přiznání - Daňová kontrola

Daňové optimalizace

Představuje legální způsob, jakým může daňový subjekt minimalizovat své daňové náklady. K tomu, abyste byli schopni provádět daňové optimalizace v mezích zákona, je zapotřebí především:
  1. Precizně vedené účetnictví. Tady někteří namítnou "nic nového, vždyť to tak děláme!?"
    Ano, děláte, ale i sebelepší účetní udělá čas od času chybičku (překlep, na něco zapomene, apod.). Zde právě přichází know-how našich účetních systémů. Všechny naše účetní systémy, zejména pak účetní systém MRP-K/S, jsou "prošpikovány" řadami křížových kontrol a napomenutí.
  2. Dokázat zpětně exaktně analyzovat hospodaření ve firmě.
  3. Na základě těchto získaných analýz mít možnost provádět strategická plánování hospodaření firmy a navrhovat daňové strategie pro příští období.
  4. V neposlední řadě provádět konzultace svých důležitých rozhodnutí s kvalifikovaným daňovým poradcem.

Naše firma se soustředila zejména na řešení prvních tří bodů. V účetním systému MRP-K/S jsme dokonce vyvinuli samostatný softwarový modul Daňové optimalizace, který Vám pomůže "vyčistit" a zpřehlednit Vaše účetnictví tak, abyste v konečném důsledku mohli státu odvést pouze ty peníze, které mu nezbytně ze zákona patří.

Daňové přiznání

Pro někoho strach a hrůza, pro jiného pouhé rutinní vyplnění tiskopisů. Pro uživatele MRP-účetních systémů v mnoha případech jenom zadání příslušných pokynů pro výpočet a tisk daňových formulářů. Uživatelé, kteří mají rádi nejvyšší komfort a nechtějí ani tisknout příslušné formuláře, mohou využít náš jedinečný program MRP - Manažer elektronických podání a zaslat je úřadům přes internet přímo.

Daňová kontrola

Tímto jevem určitě není nadšen žádný podnikatelský subjekt. Přesto se ale čas od času skoro u každého objeví. Mnohokrát však kontrolorům při jejich činnosti nepostačují standardní výstupní sestavy, které jste ze zákona povinni předložit, a požadují další a další. A právě na tyto požadavky, díky mnohaletým zkušenostem, jsou naše programy důkladně připraveny. Pomocí implementovaného editoru výstupních formulářů a speciálně přednastavitelných filtrů dokážete z Vašich účetních dat vytvořit takové sestavy, které by měly uspokojit i ty nejpečlivější úředníky.
Nabídka práce
Auditorské osvědčení MRP účetních programů
Licenční ujednání
Zásady ochrany osobních údajů
© 2022 MRP-Informatics, s.r.o.
  info@mrp.cz
  577 001 258
MRP na Slovensku