Umístění www stránek

Umístění WWW stránek

Nabízíme Vám prostor pro umístění Vašich WWW stránek (což mohou být bližší obrazové a textové informace o Vaší firmě) na celosvětové síti Internet. Tato služba je sice placená, ale v minimálních cenách za neuvěřitelných 48,- Kč měsíčně + DPH za každé 2 MB diskového prostoru. Do prostoru 1 MB se může vejít přibližně 10 normostran (po 30 řádcích) WWW stránek. Vzhledem k minimálním cenám účtujeme našim zákazníkům tyto částky s ročním předplatným. Tvorbu a údržbu stránek můžete svěřit nám, nebo si je můžete vytvořit sami a aktualizovat pomocí FTP. Prostor pro tyto stránky jsme Vám schopni vytvořit obratem na základě řádně zaslané objednávky.

Vaše stránky na serveru CZECH-WEB

Vaše stránky se budou nacházet na adrese:
http://www.czech-web.cz/~VaseFirma/

Pronájem WWW prostoru na adrese www.czech-web.cz/~VaseFirma

Služba Cena
zřízení 0
vedení 0
za každé 2 MB (pokud již není v ceně služby) - měsíčně 48

Příklad č.1: Firma Rychle a kvalitně, s.r.o. má zájem publikovat své stránky o celkové velikosti do 2 MB na MRP internetových serverech tak, aby byly dostupné na adrese http://www.czech-web.cz/~rychleakvalitne/. Za rok zaplatí:
12*48 = 576 Kč + DPH.

Příklad č.2: Firma Rychle a kvalitně, s.r.o. má zájem publikovat své stránky o celkové velikosti 6 MB na MRP internetových serverech tak, aby byly dostupné na adrese http://www.czech-web.cz/~rychleakvalitne/. Za rok zaplatí:
3*12*48 =  1.728 Kč + DPH.

Doména druhé úrovně

Doména druhé úrovně www.VaseFirma.cz

Služba Cena
Registrace domény druhé úrovně (na serverech NIC.CZ a MRP) - jednorázový poplatek 998
Registrace domény druhé úrovně na serverech MRP (v případě, že doména je již registrována u NIC.CZ) - jednorázový poplatek 298
Vedení domény druhé úrovně (na serverech NIC.CZ a MRP) - ročně 1178
Vedení domény druhé úrovně na serverech MRP (uživatel si hradí samostatně poplatky NIC.CZ) - měsíčně 48

Příklad č.3: Firma Rychle a kvalitně, s.r.o. má zájem zřídit doménu druhé úrovně rychleakvalitne.cz na serverech NIC.CZ a MRP a zároveň publikovat své stránky o celkové velikosti do 2 MB na MRP internetových serverech tak, aby byly dostupné na adrese http://www.rychleakvalitne.cz.
Za první rok zaplatí:
998 + 1.178 + 12*48 = 2.752 Kč + DPH
v dalším roce zaplatí:
1.178 + 12*48=1.754 Kč + DPH

Příklad č.4: Firma Rychle a kvalitně, s.r.o. má již zřízenou doménu druhé úrovně rychleakvalitne.cz na serverech NIC.CZ (sama si platí poplatky za vedení domény u NIC.CZ) a má zájem zaregistrovat svou doménu rychleakvalitne.cz taktéž na serverech MRP a zároveň publikovat své stránky o celkové velikosti do 2 MB na MRP internetových serverech tak, aby byly dostupné na adrese http://www.rychleakvalitne.cz.
Za první rok zaplatí:
298 + 12*48 +12*48 = 1.450 Kč + DPH
v dalším roce zaplatí:
12*48 +12*48=1.152 Kč + DPH

Pozn.: Název firmy Rychle a kvalitně, s.r.o. byl použit pouze jako příklad, v dobré víře, že firma s takovým názvem neexistuje.

Objednávání prostoru pro WWW stránky

Do objednávky uveďte, prosím, celou adresu (na kterou Vám pošleme přístupové heslo) a přístupové jméno, které požadujete. Přístupové jméno může být dlouhé nejméně 3 znaky, složené z malých písmen bez diakritiky a číslic a musí začínat písmenem. Pokud si vyberte např. přístupové jméno karel, budou Vaše stránky dostupné na adrese např. http://www.czech-web.cz/~karel/. Zároveň uveďte kolik MB prostoru k pronajmutí požadujete.

Aktualizace WWW stránek

Váš domovský server bude www.czech-web.cz. Pro aktualizaci stránek stačí běžný FTP klient. Stránky ukládejte do podadresáře www. Při tvorbě stránek dbejte na dodržování rozdílů mezi malými a velkými písmeny. Jestliže budete odkazovat na stránku Firma.html, pak se stránka musí jmenovat Firma.html a nikoliv firma.html nebo firma.HTML.

Nabídka práce
Auditorské osvědčení MRP účetních programů
Licenční ujednání
Zásady ochrany osobních údajů
© 2022 MRP-Informatics, s.r.o.
  info@mrp.cz
  577 001 258
MRP na Slovensku