Ekonomické systémy MRP

Proč právě ekonomické systémy MRP® ?
  1. MRP ekonomické systémy jsou snad nejrozšířenější ekonomický software v ČR (přes 100.000 instalací) s více než 30-ti letou tradicí, pravidelnými aktualizacemi, kvalitou ověřovanou pravidelným auditem a s velmi příznivou cenou.
  2. Celý jeden rok od zakoupení nového ekonomického software si uživatel může sám stahovat z internetu všechny jeho aktualizace zdarma.
  3. Hot-line poradenství zdarma poskytujeme legálním uživatelům našeho ekonomického software do jednoho roku od zakoupení prvotní licence ekonomického programu a taktéž zdarma do jednoho roku od zakoupení aktualizace tohoto ekonomického programu. Platíte pouze běžné telekomunikační poplatky.
  4. Již v základních placených verzích umožňuje MRP ekonomický software evidovat neomezený počet zápisů v jednotlivých agendách, vystavovat mzdy pro neomezený počet zaměstnanců ve mzdových programech, a to bez dalších doplatků.

MRP ekonomické systémy jsou určeny zejména pro soukromé podnikatele, malé a střední firmy nebo i větší obchodní společnosti, které zaměstnávají až stovky zaměstnanců. MRP ekonomické systémy s oblibou využívají profesionální účetní firmy a daňoví poradci. Ekonomický software dodáváme také v modifikaci pro práci v lokálních sítích. Pro práci přes internet, v místních sítích nebo i pro práci na jednom počítači je určen účetní systém MRP-K/S. Multiverze programů umožňují jednoduchým způsobem vést účetní agendy mnoho let zpětně. Firemním manažerům a ekonomům pak pomáhají multiverze účetních kompletů v přehledné grafické podobě analyzovat hospodaření ve firmě nejen za jednotlivé dny, ale i za několik let zpětně.

Nabízíme tyto ekonomické systémy:

Nabídka práce
Auditorské osvědčení MRP účetních programů
Licenční ujednání
Zásady ochrany osobních údajů
© 2023 MRP-Informatics, spol. s r.o.
  info@mrp.cz
  577 001 258
MRP na Slovensku